Tanárok és fogadóórák

Fogadóórák

Az iskolai fogadóóra ideje alatt az iskola összes tanárát elérhetik a kedves szülők.

Vezetőségünk

Név Beosztás Végzettség
Bódayné Koronczai Judit Igazgató
Fizika-természetismeret tanár
Fizika-technika szakos tanár,
köznevelési szakértő, tanfelügyelő,
közoktatási vezető,
mesterpedagógus
Bábosné Forgács Judit Igazgatóhelyettes
Tanító
Tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségi terület,
közoktatási vezető,
pedagógus II.

Tanáraink

Név Beosztás Végzettség
Biró Erika Munkaközösség vezető,
német-rajz-etika tanár, tanító, pályaválasztási felelős,
4. oszt. osztályfőnök
Tanító, rajz szakkollégium, német-rajz-mozgóképkultúra és médiásmeret szakos tanár,
pedagógus II.
Borda Zsanett Magyar nyelv és irodalom-etika tanár
Diákönkormányzat munkáját segítő pedagógus
Okleveles ember és társadalom műveltségterületi tanár, magyar tanár,
pedagógus I.
Csóka Andrea Technika-etika tanár,
5. oszt. osztályfőnök
Technika-etika szakos tanár,
népi játék és kismesterség oktató,
pedagógus I.
Csombó Rita Magyar nyelv és irodalom tanár, tanító Informatikus könyvtáros-magyar szakos tanár
pedagógus I.
Donát Máté Bálint Testnevelés tanár Testnevelő-edző
gyakornok
Dr. Beleznayné Herczeg Violetta Matematika-ének tanár matematika-ének szakos tanár,
pedagógus I.
Dr. Kovácsné Papp Szilvia Anikó Magyar nyelv és irodalom tanár  Magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár,
nyelv és beszédfejlesztő pedagógus
Dr. Reindl Anett Tanító Tanító, magyar műveltségterület,
jogász
Harnos Lászlóné Tanító, fejlesztő pedagógus Tanító,
pedagógus II.
Kövesháziné Orbán Mariann Angol nyelv-etika tanár,
8. oszt. osztályfőnök
Angol nyelv-etika szakos tanár,
pedagógus II.
László Ágnes Tanító, gyógytestnevelő,
1. oszt. osztályfőnök
Tanító, gyógytestnevelés,
pedagógus II.
Nagy Szimonetta Tanító, fejlesztő pedagógus,
3. oszt. osztályfőnök
Tanító, matematika műveltségterület,
fejlesztő- és differenciáló szakpedagógus
pedagógus I.
Rácz Nóra Tanító Tanító, angol nyelv műveltségterület, magyar nyelv és irodalom szakos tanár, finnugor nyelvészet szakos bölcsész,
pedagógus I.
Reindl Anikó Munkaközösség vezető, matematika-kémia- informatika tanár,
7. oszt.
osztályfőnök
Matematika-kémia-informatika szakos tanár,
pedagógus II.
Sandáné Szabó Bernadett Tanító,
2. oszt. osztályfőnök
Tanító, környezetismeret szakkollégium,
pedagógus II.
Szilas Margit Biológia tanár Biológia szakos tanár,
pedagógus I.
Vikol István Ének-zene tanár Ének-zene szakos tanár
Weinhoffer Csaba Történelem-földrajz tanár,
6. oszt. osztályfőnök
Történelem-földrajz szakos tanár, közoktatási vezető,
pedagógus II.

Technikai dolgozóink

Név Beosztás
Új Renáta Gazdasági ügyintéző, iskolatitkár
Nagy Róbertné Pedagógiai asszisztens, iskolatitkár
Mits Krisztina Gyógypedagógiai asszisztens
Orosz Andrea Takarító
Gáspár Ferencné Takarító
Gáspár Ferenc Karbantartó
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.