Tanárok és fogadóórák

Fogadóórák

Az iskolai fogadóóra ideje alatt az iskola összes tanárát elérhetik a kedves szülők.

Vezetőségünk

Név Beosztás Végzettség
Bódayné Koronczai Judit Igazgató
Fizika-természetismeret tanár
Fizika-technika szakos tanár,
köznevelési szakértő, tanfelügyelő,
közoktatási vezető,
mesterpedagógus
Bábosné Forgács Judit Igazgatóhelyettes
Tanító
Tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségi terület,
közoktatási vezető,
pedagógus II.

Tanáraink

Név Beosztás Végzettség
Berhidai Edina Informatika tanár Matematika-informatika szakos tanár,
pedagógus I.
Biró Erika Munkaközösség vezető,
német-rajz-etika tanár, tanító, pályaválasztási felelős,
Tanító, rajz szakkollégium, német-rajz-mozgóképkultúra és médiaismeret szakos tanár,
pedagógus II.
Borda Zsanett Magyar nyelv és irodalom tanár Okleveles ember és társadalom műveltségterületi tanár, magyar tanár,
pedagógus I.
Csóka Andrea Technika-etika tanár,
8. oszt. osztályfőnöke
Technika-etika szakos tanár,
népi játék és kismesterség oktató,
pedagógus I.
Donát Máté Bálint Testnevelés tanár Testnevelő-edző
gyakornok
Harnos Lászlóné Tanító, fejlesztő pedagógus Tanító,
pedagógus II.
Kövesháziné Orbán Mariann Angol nyelv-etika tanár,
Diákönkormányzat munkáját segítő pedagógus
7. oszt. osztályfőnöke
Angol nyelv-etika szakos tanár,
pedagógus I.
László Ágnes Tanító, gyógytestnevelő,
4. oszt. osztályfőnöke
Tanító, gyógytestnevelés,
pedagógus II.
Lengyel Eszter Történelem-földrajz szakos egyetemi hallgató Gyakornok
Lengyel Istvánné Tanító,
3. oszt. osztályfőnöke
Tanító,
pedagógus I.
Nagy Szimonetta Tanító, fejlesztő pedagógus,
2. oszt. osztályfőnöke
Tanító, matematika műveltségterület,
pedagógus I.
Reindl Anikó Munkaközösség vezető, matematika-kémia- informatika tanár,                         6. oszt. osztályfőnöke Matematika-kémia-informatika szakos tanár,
pedagógus II.
Sandáné Szabó Bernadett Tanító,
1. oszt. osztályfőnöke
Tanító, környezetismeret szakkollégium,
pedagógus I.
Szilas Margit Biológia tanár Biológia szakos tanár,
pedagógus I.
Takácsné Sándor Anikó Tanító Tanító, ember és társadalom műveltségterület,
pedagógus I.
Vikol István Ének-zene tanár Ének-zene szakos tanár
Weinhoffer Csaba Történelem-földrajz tanár,
5. oszt. osztályfőnöke
Történelem-földrajz szakos tanár, közoktatási vezető,
pedagógus II.

Technikai dolgozóink

Név Beosztás
Új Renáta Gazdasági ügyintéző, iskolatitkár
Nagy Róbertné Pedagógiai asszisztens, iskolatitkár
Mits Krisztina Gyógypedagógiai asszisztens
Orosz Andrea Takarító
Gáspár Ferencné Takarító
Gáspár Ferenc Karbantartó
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.